STEMONT JS


Vítejte na úvodní stránce společnosti STEMONT JS s. r. o. 

    Společnost STEMONT JS s.r.o. vznikla 7.2.2007, a to přeměnou společnosti Jiří Steinberger Elektromontáže na společnost s ručením omezeným. Nově vzniklá společnost přebrala veškeré právní, obchodní a společenské závazky předchozí společnosti.

Dne 1.července 2010 vyhlásil jednatel společnosti politiku Integrovaného systému managmentu.

    STEMONT JS s.r.o. provádí montáže a opravy vedení VN, NN, TS a to jak vzdušných, tak i kabelových.

    Naše společnost působí na trhu silnoproudých elektromontážních  prací od roku  1999, za tu dobu se propracovala na přední místa dodavatelů těchto prací v plzeňském a karlovarském kraji. K našim nějvětším odběratelům patří ČEZ Distribuce, a.s.,  ČEZ Distribuční služby, s.r.o., ČEZ Energetické služby, s.r.o. Dále jsou to různé městské a obecní úřady, pro které stavíme, opravujeme a provozujeme sítě veřejného osvětlení.

    Kapacita montážních prací je zajišťována celkem 15 montéry, jedná se většinou o tříčlenné montážní skupiny, kompletně vybavené na práci na sítích VN (AlFe, PAS), NN (AlFe, AES) a kabelových vedení VN a NN, včetně montáží trafostanic. Elektromontéři jsou vyškoleni pro práci na sítích AES a PAS v Integrované střední škole v Sokolnici, včetně práce pod napětím NN.

Aktuality


www.internetovestranky.com | WWW stránky | SEO | webhosting | registrace domén |